1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Kişi Oy Verdi, Ortalama Puan: 2,67
Loading...

izmir şehrimizde araç sayısının fazla olması tarik sorununuda beraberinde getirmekte ve kazalar ufak veya büyük sıkça yaşanmaktadır. 7/24 Oto Çekici hizmetini İzmir ilçelerinin tümünde sağlayan ekibimiz sizlere bu en zor anınızda nitelikli ve hızlı hizmet sunmaktadır. Aracınızda çalışmayacak ve yerinden kımıldamayacak her türlü sorununuzda bizleri arayıp çekici hizmeti alabilirsiniz. Bir çok İzmir oto çekici firmasının aksine gece ve gündüz birden fazla araç filosu ve bölgeleri, semtleri, ana arterleri ve kenar yolları en iyi bilen kadrolarımızla sizlerleyiz.

7/24 Oto Çekici

Acil İzmir 7/24 Oto Çekici

Yolda kaldığınızda, seyahat halinde anlamadığınız bir nedenden ötürü aracınız çalışmaz haldeyse hemen bizlere ulaşın kısa sürede en yakın bölgedeki çekici kamyonumuzu hemen yanınıza yönlendirelim

Her Çekici Firması 7/24 Oto Çekici Desteği veriyor mu?

Öncelikle şunu belirtmek isterizki İzmir de belki bu alanda, oto çekici sektöründe yer alan binlerce insan bulunmaktadır. Kimileri bireysel olarak tek araçla çalışıp hizmet sağladığı gibi kimileride profesyonel servis hizmeti verecek şekilde işlemektedir. Bireysel olarak çalışan kesin genelikle tek çekici şöförü bulunduğundan gündüz dilimlerinde hizmet vermekte ve gece vardiyasında görev yapmamaktadır. Farozlu oto çekici gibi profesyonel düzeyde bu alanda hizmet veren firmalar ise birden fazla araç ve çekici şöförü ile yılın her günü haftanın tüm günleri ve saatlerinde sizlere 7/24 oto çekici hizmeti sunar. İzmir de bizlere ulaşıp 7/24 oto kurtarma talebinde bulunan müşterilerimize semtlere göre fiyat farkı oluşturmadan aynı standart fiyatlarımızla kaliteden ödün vermeden ve tamamen müşteri memnuniyetine odaklı bir çalışma yürütmekteyiz.

7/24 Oto Çekici Çağırma

İzmir merkezli firmamız her ilçede aracınızla nerede mahsur kalmış olursanız olun hemen şimdi acil 7/24 oto çekici çağırabilirsiniz. Bizlere 0232 386 14 56, 0532 244 66 06 ve 0553 661 19 12 nolu telefonlardan gün içindeki dilediğiniz saatlerde ulaşabilir ve talep açabilirsiniz. Araç büyüklüğüne göre ve konum durumunuza göre bulunduğunuz yere en yakıdan hali hazırda bulunan gezici aracımız hemen sizlere yönlendirlecek ve kısa sürede istediğiniz oto servisi olabilir, oto sanayi sitesi yada anlaşmalı olduğunuz birim olarak her istediğiniz yere çekilmektedir. İzmir içinde en ekonomik oto çekici fiyatları hizmet veren Farozlu oto kurtarıcı firmamıza hemen ulaşın ayrıcalıklı kaliteli hizmetimizden faydalanın.

ilgili aramalar : 7/24 oto çekici, 724 oto çekici, en yakın 7-24 oto çekici firması, oto çekici 7-24, 7-24 hizmet veren oto çekici firmaları, izmir 7-24 oto çekici

Çekici Çağırın