1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi Oy Verdi, Ortalama Puan: 5,00
Loading...

Aracınızla beraber yol güzergahınızda sebepli sebepsiz arıza yaşayabilir ve aracınız çalışmaz bir duruma düşebilir. Oto çekici firması olarak bizler İzmir içinde tüm ilçelerde sizlere bu en zor anınızda destek veriyor ve kısa sürede bir çok noktada 7/24 bekleyen ve hizmet veren araçlarımızla yardımınıza koşuyoruz. Hiç bir araç sahibimizin değerli olan araçlarını her ne sebep olursa olsun bulunduğu yerde terketmemelerini ve uygun fiyatlı tariflerde hizmet verdiğimiz İzmir Oto Çekici hizmetinden faydalanmalarını önermekteyiz. 

oto çekici

Acil Oto Çekici Hizmeti

İzmirde tüm ilçelerde her cadde ve sokağa hakim olan personellerimiz ile sizlere en kısa sürede ulaşabilecek ender firmalardan biriyiz. Sizinde oto çekiciye ihtiyacınız varsa standart hizmetimiz olan Acil Oto Çekici hizmetinden hemen şimdi faydalanın

7/24 Oto Çekici Hizmetleri

İzmir gibi büyük illerde daime binlerce oto çekici işi ile uğraşan ve hizmet veren hem firma boyutunda hemde bireysel olarak serbest çalışan kişi veya işletmeler bulabilirsiniz. Oto Çekici isteyip hizmet alan kişilerde her zaman istedikleri kalitede hizmeti verecek firmayı bulamayabilirler. Genelde en büyük sorun gece saatlerinde ve gündüz saatlerinin mesai dilimlerinde yaşanmaktadır. Araç sahibinin en öncelikli beklentisi oto çekici hizmeti almayı düşündüğü firmanın çok hızlı bir şekilde aracının yanına ulaşması ve bir an önce gerekli adrese çekilmesidir. Gece saatleri dilimlerinde ise her oto çekici hizmet verememektedir. Vardiyalı veya çift şöföre sahip olmayanlar sadece genelde gündüz hizmet vermektedirler. Farozlu Oto Çekici olarak yıllardır İzmir de 7/24 oto çekici desteği sizlere sunmakta ve avrupa standartlarında biz hizmet kalitesi ile sizleri karşılamaktayız.  

Oto Çekici de İş Güvenliği

Sizler için zaman ve sürenin önemli olduğunun farkındayız. Kendinize daima en yakın oto çekici firmasını bulup yanınıza kısa vadede ulaşmasını istersiniz ancak herşey hızda değildir. Farozlu oto çekici firması olarak tüm çekici personelimiz gerekli hizmet içi eğitime tabi tutulmak olup sürekli denetlenen bir sisteme tabidir. Önceliğimiz daima insan can güvenliği olmuştur. Sizin yanınıza yönlendirdiğimiz oto kurtarma ekibimiz de bulunan tüm eğitimli personellerle oto kurtarma işlemine başlamadan önce mutlaka iş güvenliği kurallarını baz alıp gerekli önlemleri almakla zorunludur. Size yardıma gelecek ekibimizde hizmette olan tüm çekici kamyonlarımız full donanımlı ve tüm olumsuz durumlar için hazırlıklı araçlardır.

Uygun Oto Çekici Fiyatları

Şirketimiz İzmir’in tüm ilçelerinde gece gündüz yılın her günü hizmet vermektedir. İzmir deki bütün ilçelerde hiç bir şekilde fiyat farkı olmadan en düşük ekonomik düzeyde fiyatlarla sizlere araçlarımızı gönderiyoruz. Fiyataları belirleyen etkenler aracınızın nereden alınacağından ziyade bulunduğu yerden nerede götürüleceğidir. İsteyen araç sahibi aracını en yakın oto servisine, anlaşmalı oto tamir servisine, ikamet adresine, sanayi sitesine götülmesini isteyebilirler. Sizen en net bir şekilde fiyat verebilmememiz için bizlere iletişim sayfamızdaki numaralardan ulaşmanız yeterli olacaktır. 

 

Çekici Çağırın