2019 Oto Çekici Fiyatları

By Farozlu İzmir Oto Çekici In Oto Çekici No comments

2019 oto çekici fiyatları bir önceki yıla göre değişiklik olmamıştır. İzmir oto çekici firmaları arasında hizmet süresine bakıldığından en eski firmalardan biriyiz. Kurumsal bir yapıda oto çekici ve yol yardım hizmetleri veren firmamız en uygun fiyatları ile de öne çıkmaktadır. Çekici ve kurtarıcı fiyatları belirlenirken aracın bulunduğu adres ile götürülmesi planlanan yerin mesafesi önemlidir. 0232 386 14 560532 244 66 06 ve 0553 661 19 12 nolu çağrı merkezi numaraları arayarak mesafe bildirmeniz halinde 2019 oto çekici fiyatları anında sizlere bildirilmektedir.

2019 En Uygun Oto Çekici Firması

Oto çekici hizmetleri belirli standartlar dahilinde verilmesi gereken bir hizmettir. Her zaman araçlar düz bir yolda ve kaldır yükle durumunda bulunmaz. Bazı durumlarda aracı bulunduğu yerden kurtarma gerekir. Bu durumlarda da işçilik gerektiren hizmet devreye girebilir. Bazı izmir oto çekici firmaları bu işlem ve uygulama için ekstra bir hizmet bedeli talep edebilmektedir. Farozlu oto çekici firmamız ise sizlere tam kapsamlı ve paket halinde bir oto kurtarma desteği sunar. Bizlerden hizmet almanız durumunda ekstra bedeller ile karşı karşıya kalmazsınız. 2019 en uygun oto çekici firması olarak fiyatlar ve hizmette ayrıcalık sunuyoruz.

Acil İzmir Oto Çekici 2019

İzmir oto çekici işletmemiz her ilçede ve bölgeye ulaşıp sizlere bu en zor anında acil olarak yardımcı olmaktadır. Sizlerden gelen çağrılarda hemen merkezimizden yada sizin aradığınız konuma yakın yerdeki çekicimiz hareket eder. Karşıyaka, Bayraklı, Urla, Konak, Bergama, Karabağlar, Çiğli, Buca dahil Izmir’de he ilçe ve semtte en aktif oto çekici firmasıyız. 2019 oto çekici fiyatları bütçenizi sarsmayacak ücretlerle sizlerledir.