Akalan Çekici

By Farozlu İzmir Oto Çekici In Oto Çekici No comments

Akalan çekici hizmetlerimiz İzmir Kemalpaşa ilçemiz kapsamında aralıksız devam etmektedir. Aracınızla semt caddelerinde, İzmir İstanbul otoban kısmında yolda kaldığınızda hemen bizleri arayabilirsiniz. Akanlan köyü civarında sizlere en yakındaki oto kurtarma firmasıyız. İstiklal sokak, Akalan köyü iç yolu, Sütçüler yolu ve Örnekköy kümes mevkileri, otoban yan yolunda daima aracımız bulunmaktadır. Kemalpaşa çekici denince bölgede en hızlı hizmet veren bir kaç firmadan biriyiz. Aracınız marka ve modeli her ne olursa olsun çekicimizden faydalanabilirsiniz.

En Yakın Akalan Çekicisi

İzmir Oto Çekici firması olarak Akalan bölgesi en çok çekici talebi aldığımız bölgelerden birdir. Her saat bölgeye hizmetimiz bulunmakta olup gece saat kaç olursa olsun çağır merkezimize çekici ve yol yardım talebi ulaşmaktadır. Akalan çekici için tüm sürücülere minimum sürede ulaşıyor ve günceli bir şekilde araçlarını servise yada istekleri konuma çekiyoruz. Akalan köyü ve civarında sizlerde yardıma ihtiyaç durumdaysanız beklemeden hemen ekiplerimize ulaşınız. Uygun fiyatlarla ve kaliteli işçilik hizmetleri ile sizlere en iyi çekici desteğini sağlıyoruz.

 

Uygun Fiyatlı Oto Çekici

Oto çekici hizmetlerinde yılladır sürücülerimize en uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Arayın en yakındaki oto çekicimiz yanınızda olsun

7/24 Akalan Oto Kurtarma

Akalan çekici araçlarımızla mesai saati ayrımı yapmıyoruz. 7/24 sizlerden gelen çekici ve yol yardım taleplerinde ara vermeden çalışıyoruz. Akalan oto kurtarma için araç filomuzda oldukça fazla çekici kamyonu bulunmaktadır. Otomobiller, minibüs, kamyon, tır dahil bir çok aracın çekilmesinde hizmet veriyoruz. Günün bütün saatlerinde ortalama 15 dakikalık bir sürede araçlarımız bizlere ilettiğiniz konumda olacaktır.

Kaza durumlarında, aracınızda bilinmeyen nedenlerle çalışmaz duruma düşmesinde her daima bizleri arayın sizlere bir kaç dakika da ulaşıp yardımcı olalım. Sitemizdeki WhatsApp hattımızdan da bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Akalan çekici için hemen şimdi arayın.