Araba Çekici

By Farozlu İzmir Oto Çekici In İzmir Oto Çekici No comments

Araç problemleri, teknik arızlar ve istenmeyen kazalar her an karşınıza çıkabilir. Araba Çekici hizmeti veren Farozlu İzmir de tüm sürücülere bu konuda profesyonel hizmet desteği vermektedir. Arabanız için çekici veya kurtarıcıya ihtiyacınız varsa uzman ekibimizden uygun fiyatlarla hizmet alın. 0232 386 14 56 ve 0532 244 66 06 telefon hatlarımızdan bizlere gün boyu ve gece dahil ulaşabilir hızlı ve etkili bir çekici isteyebilirsiniz.

Gece Gündüz İzmir Araba Çekici

Gündüz mesai saatlerinde araba çekici için belki bir çok alternatif bulma şansınız olsada gece saatleri içerisinde o kadar alternatif bulamazsınız. Farozlu Oto Çekici 7/24 hizmet veren İzmir Oto Çekici firmalarından en eskilerindedir. İlçe ve semt ayrımı yapmadan her bölgeye acil olarak ulaşabilmekteyiz. Profesyonel personelimiz ve donanımlı çekici kurtarıcı araçlarımızla sizlere en hızlı hizmeti veriyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız %100 işçilik kalitesi ile sizlere en iyisini sunar.

Bornova oto çekici, Karşıyaka, Konak, Çeşme, Çiğli, Foça, Karabağlar ve diğer tüm izmir ilçelerinde çekici aracımız bulunmaktadır. Arabanız bazen düz bir zeminde sorun yaşamış olabilir. Bazen de kurtarılması gereken bir halde bulunabilir. Ekibimizi aradığınız da mevcut durumunuz hakkında bilgi vererek en işlevsel çekici aracımızı yanınıza isteyebilirsiniz.