Araç çekici

By Farozlu İzmir Oto Çekici In İzmir Oto Çekici No comments

Araç içerisinde seyir halinde iken hiç ummadığınız anda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Araç çekici hizmetimizle yaşadığınız sorunda, aracınızın harekesiz kalması durumunda istediğiniz yere transfer şansı bulunmaktadır. Araç çekici ile kurtarma işleri her ne kadar birbirine benzer durumlar olsa da bazen araçların farklı yöntemlerle kurtarma operasyonuna ihtiyacı bulunur. yol yardım ile Araç çekici de birbirinden tamamen farklıdır. Yol yardım işlerinde araç çekiciye yüklenmeden bulunduğu yerde tamiri mümkün ise giderilir ve yoluna devam eder.

İzmir de Araç çekici için 10 yılın üzerinden hizmet tecrübemiz bulunmaktadır. Farozlu Oto Çekici diğer araç çekici firmalarının aksine il genelinde aktif olan bir firmadır. İzmir de hangi ilçe ve mahallede olursanız olun firmamıza ulaşıp Oto çekici desteği alabilirsiniz.

Acil Size En Yakın Araç Çekici Firması

Her sürücü yaşadığı araç sorunlarında hızlı hizmet talebinde bulunur. Araç sahipleri genelde de kendi bulunduğu yere yakında bir firma beklentisi içinde olur. Ancak izmir gibi büyük bir ilede her zaman bulunduğunuz yerde firma bulamazsınız. Farozlu firması yılların verdiği deneyim ile her noktaya kısa sürede ulaşabilecek merkezi yerlerde araçlar bulundurur. Bu sayede müşterilerimizi bekletmeden en kısa sürede hizmet verebilecek durumda oluruz.

Uygun Fiyatlarımızla haftanın 7 günü her saat bizlere ulaşabilir ve çekici çağırabilirsiniz. 0232 386 14 56 & 0532 244 66 06 nolu çağrı merkezi numaralarımız sürekli açık olup sizden gelecek çağrı ve taleplerde acil olarak hizmet verecektir.