Araç Çekme

By Farozlu İzmir Oto Çekici In İzmir Oto Çekici No comments

Araç çekme işlerinde İzmir genelinde hizmet veren firma arıyorsanız Farozlu sizlere deneyimki ekipleri ve senelerin tecrübesi ile tüm ilçelerde hizmet vermektedir. Aracınızın mevcut durumu her ne olursa olsun bizlere ulaşabilir ve araç çekme hizmetlerini en uygun fiyatlara alabilirsiniz. İzmir oto çekici için oldukça fazla çekici aracına sahibiz ve tüm görev yapan personellerimiz iş ahlakına ve standartlara uygun şekilde hizmet vermektedir. Amacımız aracınızı bulunduğu yerden bir an evvel alıp istediğiniz oto servisi yada dilediğiniz bir konuma teslim etmektir.

Oto Çekici

Oto çekici her ne kadar basit bir iş ve işçilik gibi bilinir olsa da hiç de düşünüldüğü gibi değildir. Eğitimsiz ve kalitesiz oto çekici firmaları sizleri ciddi anlamda mağdur edebilir. Her araç sahibinin aracı olduka değerlidir. yapılacak hayati hatalar araçların ciddi zarar görmesine neden olabilir. Araç çekme işçiliklerinde bir kaç detay kesinlikle önemlidir. Öncelikle çekici ve oto kurtarma hizmeti verecek araçların gerekli bakımları eksiksiz yapılmalıdır. Çekici ekiplerinde alan ve yol güvenliği alınmasını sağlayacak gerekli tüm ekipmanlar bulundurumalıdır. Araç çekme işlemini yapacak personel gerekli eğitimi almış ve ne yapacağını kesinlikle iyi bilmelidir.

İzmir Oto Kurtama

Araç çekme işleri için İzmir oto kurtarma firmaları sayısı oldukça fazla olup her geçen gün yeni firmalar da yada bireysel çekici hizmeti verenler de ortaya çıkmaktadır. Kalitesiz işçilik ve gelişi güzel oto çekici hizmetlerinde oldukça düşük fiyatlar müşterilere söylenmekte ve iş sonrası farklı rakam talepleri ile müşteriler mağdur edilmektedir. Aracınızın özelliğine göre çekici istemeniz gerekmektedir. Her gelecek olan oto çekicisi sizin aracınız için uygun olmayabilir. Farozlu bugüne kadar izmir oto kurtarıcı hizmetlerinde binlerce müşterisine sorunsuz ve en iyi kalitede hizmet vermiştir. Bir çok araç sürücüsü bir sonraki araç çekme ihtiyaçlarında da bizlere ulaşmakta ve çözümü bizlerde bulmaktadır.

İzmir Araç Çekme Bölgelerimiz

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık,  Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ilçelerinin tümünde Araç çekme servisimiz vardır. Haftanın her günü 7/24 ekiplerimiz emrinizdedir. Mahalle ve semt ayrımı olmadan bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.