Araç Kurtarma

By Farozlu İzmir Oto Çekici In Oto Çekici No comments

Araç kurtarma hizmetine her sürücü gibi sizlerinde bir gün ihtiyacı olabilir. Bazı kimseler aracı ile yolda kaldığında yada arıza yaşadığında ne yapacağını bilemeyebilir. Bu gibi durumlarda kesinlikle çaresiz değilsiniz. İzmir farozlu oto çekici firmamız İzmir genelinde tüm ilçe ve semtlerde nerde kalırsanız kalın anında sizlere ulaşır. Araç kurtarmak herkesin işi ve görevi değildir. Bir uzmanlık ve tecrübe ister. Oto kurtarma firmamız sadece bu alanda hizmet vermekte ve uzun yılladır sürücülere ve araç sahiplerine kaliteli hizmet vermektedir.

7/24 İzmir Araç Kurtarıcı

Aracınızla seyir halinde yolda kaldığınızda belki sadece çekilip taşınması gerekebilir ancak bazen çok daha ciddi sorunlarla karşılaşırsınız. Aracınız düz bir zeminde yada kolayca yüklecek bir durumda olmayabilir. Aracınızın zorlu durumundan özel kurtarcı araçlar ile kurtulması gerekebilir. Çekme halatı, özel teknolojik ekipmanlar gerekecektir. Araç kurtarma hizmetleri sağlayan firmamız Avrupa standartlarında ekipmana sahip olup her koşulda sizlere net hizmetler sunar. En olumsuz durumlarda dahi bir çözümümüz mutlaka vardır. Türkiye genelide belki binlerce çekici sağlayan kişi veya işletme vardır ancak her oto kurtarıcı 7/24 hizmet vermez. Bizler ise birden fazla aracımızla her saat rahatça ulaşabileceğiniz çekici firmasıyız.

araç kurtarma

 

En Yakın Araç Kurtarma Firmanız

Sürücülere hizmet vermek için İzmir il genelinde belirli noktalarda kurtarıcı araçlarımızı bekletmekteyiz. Sizden gelecek oto kurtarma taleplerinde genelde bir kaç dakika da yanınızdayız.

Uygun Fiyatlarla Kurtarıcı

Araç kurtarma işçiliği ve hizmeti zor ve zahmetlidir. Bu durum sürücülerin çok yüksek fiyat oluşacağı endişesi ile hizmet alımından uzak durmasına neden olur. Ancak değeri son derece yüksek olan aracınızı kendi halinde bırakacak kadar fiyatlar asla değildir. Firmamız son derece uygun fiyatlarla müşterilerine oto çekici hizmetleri sağlar. Fiyatları öğrenmek için sitemizde bulunan çekici numarası hatlarından hemen arayıp fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Bütçenizi sarsmayacak en uygun fiyatlarla sizlere oto kurtarma hizmeti veriyoruz.

İzmir araç kurtarma için her noktaya ulaşıyoruz. Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ilçelerinde hizmetteyiz. Bu ilçelerin her mahalle ve semtinde de her gün bulunuyoruz. Araç kurtarma için saat farketmeksizin bize ulaşın.