Bornova Çekici Numarası

By Farozlu İzmir Oto Çekici In Oto Çekici No comments

Bornova çekici numarası arayışınızda 0232 386 14 56 nolu çağrı merkezimiz sizlere sürekli açıktır. İzmir Bornova oto çekici için araç sayımız fazla ve her tür otomobile ve araç için çekici ve kurtarıcı desteğimiz bulunmaktadır. Bornova ilçemizde her gün daimi bir çekicimiz bulunmakta olup sizlerden gelen çekici çağrılarında hemen bölgeye hızlıca ulaşmaktadır. yakında ve civarda oto çekici firması aramakla uğraşmayın. Arayın hemen bornova için farozlu oto çekici bir kaç dakika da yanınızda olsun.

Bornova Çekici Numaramız 7/24 Açık

Her bornova oto çekici 7/24 hizmet veremez. Farozlu oto çekici ise haftanın tüm günleri 4 mevsim çekici hizmetleri sağlar. Bornova çekici telefon numarası hiç bir zaman kapanmaz ve acil isteklerinizde sizlere kolaylık sunar. Telefondaki personelimize bulunduğunuz konumu hemen iletin konuma yakında bölgede hazırda bulunan ekibimiz yanınıza gönderilsin. Binek araçlar, ticari araçlar, büyük hacimli araçların tümünde servisimiz Bornova’da bulunmaktadır. Bizleri aradığınız esnada doğru çekici kamyonu gönderilmesi için araç türünü mutlaka ilgili personelimize bildiriniz.

 

Tam Donanımlı Bornova Çekicisi

Tüm standartlara sahip çekici araçlarımız bornova sizlerin hizmetindedir. Oto çekici, kurtarma, yol yardım içinde yılların tecrübesi firma ile çalışın.

Bornova Yol yardım Numarası

Bornova yol yardı telefon numaramız da 0232 386 14 56 olup araçla seyir halinde yada yürümez durumda kaldığınızda bizleri arayınız. Bornova yol yardım içinde birden fazla tam donanımlı ekibimiz bulunmaktadır. Her iki hizmetimiz de son derece uygun ve ekonomik fiyatlarla sizlere sağlanmaktadır. 2019 yılı bornova oto kurtarma ve çekici hizmetlerinde kaliteli işçilik ve sorunsuz sıkıntısız uzman bir hizmet için bizlere ulaşın. İzmir oto çekici denince ilk akla gelen firma olan Farozlu her ilçe ve semtte araç sürücülerinin hizmetindedir.

 

bornova oto kurtarma