Bornova Oto çekici

By Farozlu İzmir Oto Çekici In İzmir Oto Çekici, İzmir Oto Kurtarıcı No comments

Bornova oto çekici ve yol yardım dendiğinizde yakınızda firma ile çalışmaya ne dersiniz. Saatlerce çekicinin gelmesini beklemek istersiniz yoksa bir kaç dakika içinde hızlı ve profesyonel bir ekipten hizmet almak mı istersiniz. İzmir bornova oto çekici için senelerdir ilçemiz sokaklarını ve caddelerini aşındırıyoruz. Her tür araç sorunu, arızası ve kazası ile karşılaştık. Otomobil sahiplerinin bu zor anlardaki durumlarını yakından biliyoruz. Oto kurtarma ve çekici işlerinde gerekli her tür hazırlığa sahibiz.

bornova oto çekici

Farozlu oto Çekici firmamız araçlarıyla İzmir de her gün hizmet sağlıyoruz. Tüm ilçelerde olduğu gibi Bornova mahallelerinde de sizlere araçların çekimesinde ve yol yardım hizmetlerinde destek veriyoruz. Bornova Oto çekici içinde bölgenizde sizlere sürekli kısa süre içinde ulaşabilecek yardım sağlayabilecek mobil araçlarımız ve uzmanlarımız bulunmaktadır. Oto Kurtarıcı hizmeti alabileceğiniz pek tabiki bir çok firma etrafınızda bulabilirsiniz ancak bilmediğiniz güvenmediğiniz oto kurtarma firmalarından istediğiniz oranda kaliteli hizmeti bulamayabilirsiniz. İzmir oto çekici işlerinde araç sayısı en yüksek firmalardan biri olan ve bu hizmetleri uzun senelerdir bölgede eksiksiz sağlayan firmamızla hem güvenle hizmet alırsınız hemde sorunsuz bir hizmet alırsınız.

7/24 Bornova Oto Çekici

Güzel ilçemiz Bornova da 7/24 çekici hizmetini profesyonel personellerimiz ile eksiksiz sağlıyoruz. Bornova oto çekici için en dar ve zor anda sizlerleyiz. Uygun fiyatımız ve doğru ve güvenli hizmetimizle bizleri tercih edin.

Bornova Oto çekici için Verdiğimiz Hizmetler

 • Bornova Oto Çekici
 • Bornova Oto Kurtarma
 • Bornova Oto Kurtarıcı
 • Bornova Yol yardım
 • Bornova Kamyon Çekici
 • Bornova Minibüs Çekici
 • Bornova Tır Çekici
 • Bornova Otobüs Çekici
 • Bornova İş makinesi Çekici
 • Bornova Akü takviye
 • 7/24 Oto Çekici

Bornova Oto Çekici İletişim

oto çekiciBornova Oto çekici istek ve talepleri sürekli firmamıza gelmekte ve hiç bir otomobil sahibini, araç sahibini geri çevirmeden destek vermekteyiz. İzmir de en iyi bildiğimiz ve yoğun mesaimizin geçtiği bölgelerden biridir Bornova. Bölgeye alışık olan oto çekici şöförlerimiz ve uzmanlarımız bize ulaşmanızdan çok kısa süre sonra bulunduğunuz konuma ulaşacak ve sizleri bu zor durumdan kurtaracaktır. Bornova Oto Çekici için 0232 386 14 56 ve 0532 244 66 06 nolu çağrı merkezi numaralarından bizlere 7/24 ulaşabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

 

Çekici nasıl çağırılır
Bornova ilçemizden çekiciye ihtiyacınız varsa tek yapmanız gereken telefon numaramızdan çekici istemektedir.
Çekici fiyatları ne kadardır?
Bornova oto çekici fiyatlarımız piyasa da ortalama en ekonomik fiyatlara sahiptir. Arayın uygun fiyatlı çekici ayağınıza gelsin
Büyük araç çekicisi var mı?
Bornova çekici garajımızda bir çok model araç tipine uygun çekici kamyonu bulunmaktadır.

En Yakındaki Çekici Sizlerle

oto çekici bornovaİzmir Bornova da aracınıza çekici firması lazımsa elbette ki kendinize yakında bir çekici ile çalışmak hakkınızdır. Senelerdir aynı işi yapan ve sektör tecrübesi yüksek olan firmamız Bornova’da merkezi lokasyon ve konumlarda hazır araçlar ve çekici ekipleri ve yol yardım kadroları bulundurmaktadır. Çağrı merkezimize ulaşan talebiniz vakit kaybı yaşanmadan değerlendirir ve yanınıza hemen bölgede yakın civardaki ekip gönderilir.

 

2019 Bornova Oto Çekici Hizmetleri Yine Farozlu ile sizlerle