Çekici Nedir

By Farozlu İzmir Oto Çekici In İzmir Oto Çekici No comments

Çekici Nedir? : Araçlar farklı nedenler ile çalışmaz durumda kalabilirler yada trafik kazaları nedeni yürüsem durumda bulunabilirler. Bu gibi olumsuz durumlarda aracın bulunduğu yerden alınıp gerekli yetkili oto servisine yada araç sahibinin istediği bir yere nakledilmesi işine çekici nedir? Çekiciler ülkemizde bir kaç farklı tip ve modelde hizmet verirler. Ahtapot çekici, zincirlik çekici, kızaklı çekici gibi modeller bulunmaktadır.

Ahtapot Çekici Nedir?

Ahtapota benzer şekli nedeni ile bu adı almış çekicilerdir. Birden fazla kola sahip olup otomobilin 4 teker kısmından kavrayıp vinci sayesinde yukarı kaldırıp tablaya koyan çekicilerdir. İzmir dahil olmak üzere ülkemizde bir çok ilde Ahtapot çekici modelleri kullanılmaktadır. Firmamız bünyesinde ahtapot çekici de bulunmakta olup çekici talebinde bulunan müşterilerimiz ihtiyaçları doğrultusunda kullanılmaktadır.

Kızaklı Çekici Nedir?

Ray dediğimiz kızağa sahip olan çekici modelleridir. İzmir Farozlu oto çekici olarak filomuzda en çok bulunan çekici araçlarından biridir. Araç çekilmesi düşünülen aracın ön kısmına belirli bir mesafeden yaklaşır ve makara zincir sayesinde araç kızağa doğru çekilir. Sonrasında lift sayesinde araç kızakla beraber kaldırılmak sureti ile günceli bir şekilde çekici aracına yerleştirilir.

Çekici Nedir? yazımıza sizlerde katkı verebilir yorum ve görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. İzmir de en geniş çekici ve kurtarıcı araç filosuna sahip firmalardan biriyiz. Tüm çekici modellerimiz gerekli donanımlara sahiptir. Firmamızdan tüm ilçe ve semtlerden güvenle hizmet alabilirsiniz.