Germiyan Oto Çekici

By Farozlu İzmir Oto Çekici In Oto Çekici No comments

Çeşme ilçesi oto çekici hizmetlerimiz her mahallede bulunmaktadır. Germiyan oto çekici servisimiz günün her saatlerinde 7/24 devam etmektedir. Aracınızın arızalanması, yürümez halde kalması durumunda Çeşme germiyan mahallesinden bizlere ulaşabilirsiniz. Araç büyüklüğü ve hacmine göre mutlaka sizlere uygun bir çekici ve oto kurtarma araç ve hizmetimiz bulunmaktadır. İzmir Germiyan mahallesinde bizlere 0232 386 14 56 – 0532 244 66 06 – 0553 661 19 12 çağrı merkezlerimizden ulaşarak hemen çekici çağırabilirsiniz. Germiyan semti dahil Çeşme oto çekici için bütün mahallere ulaşmaktayız.

7/24 Germiyan Oto Kurtarma

İzmir oto çekici ekiplerimizin gündüz mesai saatlerinde çok daha fazla araçla hizmet verdiğini belirtmek isteriz. Gün içinde oldukça fazla vaka bizlere ulaşmakta ve çekici, oto kurtarma istenmektedir. Gündüz saatleri haricinde akşam ve gece vakitleri de yeterli sayıda oto kurtarma aracımızla sizlere en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz. Çeşme Germiyan oto çekici için saat kaç olursa olsun bizlere ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz. Çağrı merkezimizde bulunan personellerimize detaylı bir konum vermeniz halinde yanınıza oldukça kısa sürede ulaşacağız. Ayrıca bir diğer detayda aracınızın mevcut hali hakkında mutlaka bilgi vermelisiniz. Müşterilerimize gönderdiğimiz araçlarımız tüm standartlara sahip olup zorlu durumlardan araçların kurtarılması için gerekli ekipman bütün çekicilerde bulunmaktadır.

Germiyan Araç Kurtarma ve Yol Yardım

Germiyan oto çekici servisimiz yanında firmamız farozlu oto çekici sizlere kaliteli ve nitelikli yol yardım desteği de sunmaktadır. Germiyan yol yardım için saat farkı olmaksızın bizlerden destek isteyebilir ve yol yardım çalışabilirsiniz. Çeşme araç kurtarma ve yol yardım için 2019 yılında sizlere en uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam ediyoruz.

  • Yol yardım
  • Oto kurtarma
  • Oto Çekici
  • Tekne Taşıma
  • Sepetli vinç kiralama