Helvacı Çekici

By Farozlu İzmir Oto Çekici In İzmir Oto Çekici, Oto Çekici No comments

Çekici ve yol yardım denince İzmir Aliğa’da akla farozlu gelir. Helvacı çekici için gün boyu olduğu gibi gecen sabaha kadar çekicimiz hizmetinizdedir. İzmir’de profesyonel bir oto kurtarma firması ve yol yardım hizmet vereni arıyorsunuz mutlaka bizlere ulaşınız. Geniş çekici araç filomuz, tecrübeli çekici personellerimiz, tam donanımlı araçlarımız ve avrupa standartlarındaki hizmet kalitemizle en iyi hizmeti alın. Helvacı çekici firması çağırmayı düşünüyorsanız bizlere İzmir Oto Çekici : 0232 386 14 56 Gsm: 0532 244 66 06 Acil Oto Çekici: 0553 661 19 12 çağrı merkezi numaralarımızdan 7/27 ulaşabilirsiniz.

Helvacı Oto Kurtama

Her çekici firması yada bireysel hizmet sağlayan kişi oto kurtarma hizmeti veremeyebilir. Helvacı oto kurtarma için hizmet verecek aracın gerekli standart ve donanımlara sahip olması gerekir. Çünkü çeşitli kazalarda araçların bulunduğu durum oldukça zorlu bir halde olabilir. Buda sadece çekici hizmeti sağlayan kamyonlarda müdahale imkanı vermez. Araç sürücüleri bu konuda yeterli bilgiye sahip olmadığı için yanlış karar verebilirler. Bizler ise Helvacı oto çekici hizmetlerimizde oto kurtarma özelliği bulunan ve gerekli tüm donanımları bünyesinde bulunduran araçlarla hizmet veririz. Aliağa oto çekici firmamızdan Helvacı semtine her gün daima araç yönlendirilmektedir.

Helvacı Yol Yardım Hizmetleri

Bir diğer sürücüler için önemli olan konuda yol yardım hizmetleridir. Aracınızla seyir sırasında bilinmeyen ve anlamadığınız nedenlerle aracınız çalışma halde kalabilir. Belki oldukça basit bir sorundan arıza görülebilir ve ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Helvacı çekici ve yol yardım hizmetlerinde gerekli bütün teçhizat ve ekipmanlar ilgili servis birimlerimizde bulunmaktadır. Yol yardım için araç akü sorunları, teker değiştirme hizmetleri, araç kilit sorunlarının tümünde hizmetimiz vardır.