İnciraltı Çekici

By Farozlu İzmir Oto Çekici In Oto Çekici No comments

İzmir genelinde çekici ve yol yardım hizmetlerimiz en uygun fiyatlarla devam ediyor. İnciraltı çekici arayan sürücülerimiz için en yakındaki çekici firması olarak en hızlı şekilde servis sağlıyoruz. Araç modellerimiz her ne olursa olsun farozluotocekici.com üzerinden çekici çağırabilirsiniz. Geniş çekici ve oto kurtarma ekiplerimizle Balçova ilçemizde İnciraltı başta olmak her semtte en aktif şekilde çekici sağlıyoruz. Balçova oto çekici ve inciraltı çekici istiyorsanız bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

İzmir Oto Çekici : 0232 386 14 56
Acil Oto Çekici: 0553 661 19 12

İnciraltı 7/24 Oto Kurtarma

Oto kurtarma hizmetleri çekici kadar basit bir hizmet değildir. Çekici standart hizmet vererek aracın bulunduğu yerden alınıp istenilen yere teslimi içermekte olup oto kurtarma ise çok daha geniş ve uzmanlık ister. Firmamız İzmir Farozlu oto çekici inciraltı oto kurtarma hizmetlerinde bulunduğunuz her zor duruma uygun araçları ve profesyonel personelleri ile sıfır hata ile hizmet sağlar. Aracınız zor ve olumsuz durumda olması bizler için farketmez. Otomobilinizi bulunduğu yerden kurtaracak tüm gerekli ekipman ve teknolojik donanım firma çekici kamyonlarımız da bulunmaktadır.

Uygun Fiyatlarla İnciraltı’da Çekici Çağırın

İzmir İnciraltı semtimiz için 2019 yılı tamamında en uygun fiyatlarla çekici, kurtarma ve yol yardım desteği veriyoruz. Aracınızın nereden alınıp nereye götürüleceği hakkında bizlere bilgi verin sizlere telefonda dahi en uygun fiyatları çağrı merkezimiz iletsin. Kesinlikle bütçenize uygun fiyatları firmamızda bulacaksınız. İzmir de yıllardır kaliteli hizmet sağlayan firmamız inciraltı çekici için de kalitesinden taviz vermeden hizmet sağlamaktadır.