İzmir Araç Kurtarma

By Farozlu İzmir Oto Çekici In İzmir Oto Çekici No comments

Yoğun araç sayısına sahip İzmir de kurtarma hizmeti oldukça önemlidir. İzmir Araç Kurtarma için çokça kişi bu hizmeti verdiğini iddia etsede araç sahiplerinden çok fazla da şikayet gelmektedir. Bu şikayetlerin en fazlası gelişi güzel işlem ve müdahale yapmak, zamanında sürücünün yanına ulaşamamak ve fiyatlardaki başta konuşulan bedellerin üzerinden talep ve isteklerdir. Oto Çekici için İzmir de uzun senlerdir profesyonel düzeyde hizmet veren Farozlu Oto Çekici bu alanda şimdiye kadar müşterilerini sıkıntıya sokamamış ve tüketici haklarına sürekli riayet etmiş bir firmadır.

Araç Kurtarma Hizmet Prensiplerimiz Nelerdir?

7/24 Oto Çekici

Araç Kurtarmada Standartlar Dahilinde Hizmetİzmir Araç Kurtarma hizmeti veren firmamız Avrupa standartlarında bir hizmet anlayışı ile sizlere destek vermektedir. Bunun için daima bakımlı ve donanımlı araçları, 7/24 destek alabileceğiniz daimi ekipler ve kişiden kişiye göre değişmeyen fiyatlar. Bizlere ulaşıp İzmirin herhangi bir bölgesinden talepte bulunduğunuzda size en yakındaki çekicimiz hemen yanınıza yönlendirirler ve bekletilmezsiniz.

Deneyimli ve Tecrübeli Araç Kurtarma Personeli : Firma bünyemizde sürekli değişen bir personel sistemi bulunmamaktadır. Ekibimiz bünyesinde tüm çekici personelimiz alanından en yüksek tecrübeye sahip bilgi ve birikimi oldukça yüksek personellerden oluşmaktadır. Yanına gelecek olan personelimiz yada ekibimizin en önceliği kesinlikle alan güvenliği ve sizin güvenliğinizdir. Gerekli güvenlik önlemleri alındıktan sonra Araç Kurtarma hizmeti başlayacaktır.

Tam Donanımlı Çekici Kurtarma Araçları : Amatör ve işe tamamen ticari yönden bakan çekici firmaları bazen oldukça zor duruma düşer ve sizlere yardım edeyim derken kendilerinin yardıma ihtiyacı olur. Bunun birinci nedeni bakımsız ve eksik donanımlı araçlardır. İzmir Araç Kurtarma hizmetlerinde Farozlu olarak günlük periyodik olarak tüm çekici kamyonlarımız ve yol yardım araçlarımızın bakımları yapılmaktadır.

7/24 İzmir Araç Kurtarma

oto çekici

İzmir tüm ilçelerinde oto kurtarma ve yol yardım hizmetlerinde 7/24 daima hazır ve sizlerden talep beklemekteyiz. Aracınızla İzmirin hangi ilçesinde ve semtinde yada hangi otoyolunda kalmış olursanız olun bizlere dilediğiniz saatte ulaşın ve bir kaç dakika da çekici aracımız yanınızda olsun. Gece ve gündüz birden fazla aracımızla her bölgeye kolayca ulaşabilmekteyiz. Uygun çekici fiyatlarımız ve kaliteli hizmetimizle sizlerde işini en yapan firmadan hizmet alın.