İzmir Çekici

By Farozlu İzmir Oto Çekici In İzmir Oto Çekici No comments

Çekici ve Oto Kurtarıcı araç sürücüleri için oldukça önemli olan bir hizmettir. İzmir Çekici firması olan Farozlu Oto Çekici geniş kapsamlı olan araç filosu ile İzmir’de tüm ilçelerde aynı anda aktif hizmet verebilen ender firmalardan biridir. Uygun fiyatları, kaliteli işçilik hizmeti, donanımlı araçları ve güler yüzlü hizmeti ile sizlere ulaşmaktadır. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren firmamız araç sahiplerine daima kolaylıklar sunmaktadır.

7/24 Acil İzmir Çekici Hizmetleri

Farozluotocekici.com üzerinde saat ayrımı olmaksızın 7/24 bizlere 0232 386 14 56 & 0532 244 66 06 numaralardan ulaşabilirsiniz. Araç marka, model ve hacmi ne olursa olsun garajımızda kurtarıcımız bulunmaktadır. Bizleri aradığınızda kısa bilgiler vermeniz yeterli olacaktır. İzmir de her semte ve bölgeye hakim olan firma personelimiz en kısa sürede yanınıza ulaşacaktır. Sizlere En Yakın Çekici olmak için merkezi lokasyonlarda daima araçlarımız bulunmaktadır.

İzmir Çekici için mesafeye göre bütçenize en uygun oto kurtarma fiyatı verecek ekiplerimize şimdi ulaşınız. Bulunduğunuz konuma en yakındaki Oto çekici kamyonumuz hemen bulunduğunuz adrese giderilecektir. Karşıyaka, Bornova, Karabağlar, Konak, çeşme dahil her ilçede en aktif firmalardan biriyiz.

www.farozluotocekici.com