İzmir oto kurtarma

By Farozlu İzmir Oto Çekici In İzmir Oto Çekici No comments

İzmir oto kurtarma, yol yardım ve tüm model araçlar için çekici hizmetlerimiz her gün saat bulunmaktadır. Büyük illerde her zaman araç kurtacıları çok önemlidir. İzmir oto kurtarma hizmetimizde il genelinde ihtiyacının bir çoğuna yetecek şekilde yapılanmıştır. Kadrolarımız hem yolda kalmış araçlara mobilize ekiplerle hizmet vermektedir. Ayrıca mevcut yerinizde, ikamet adresinizde araçların servise taşınması veya dilediğiniz bir noktaya götürülmesi için oto çekici hizmeti sunmaktadır. İzmir şehir içi oto çekici taleplerinde her gönderdiğimiz ekibimiz tam donanıma sahip olmanın yanı sıra iş güvenli kurallarına tam uygun avrupa standartlarına uyumlu oto kurtarma hizmeti vermekteyiz.

Bir Kaç Dakikada İzmir Oto Kurtarma Yanınızda

Araçlarınıza en uygun modern oto çekici kamyonlarımızla İzmir de sizlere hizmet veriyoruz. Her bölgeye yakın oto çekicilerimiz sizlerden gelen talep doğrultusunda bir kaç dakika da yanınızda

Acil oto kurtarma

Araç sahipleri yolda seyir halinde iken yaşanan bir olumsuzlukta, aracın çalışmaz ve yürümez halde olduğunda acil çekici istemesi kadar doğal birşey yoktur. Bunun farkında olan ve yıllardır sürekli sahada olan ekipleri ile bunu tecrübe eden  İzmir oto kurtarma firmamız bizlere ulaşmanız sonra İzmirde hangi ilçede, hangi otoyolda ve hangi semtte, mahallede, sokakta kalmış olursanız olun sizlere mutlaka yakında olan mutlaka bir oto çekici kamyonumuz vardır. En yakın mesafeden en uzak mesafeye kadar merkezi lokasyonlarda hazır kıta olarak barındırdığımız oto çekicilerimiz araç sahibinin yanına hızlıca yönlendirilmektedir.

7/24 Oto Kurtarma Hizmeti

Genelde oto çekicilerde %70 dilim 7/24 hizmet vermemektedir. Çoğu bireysel anlamda ve tek şöförle hizmet verdiğinden vardiyalı sisteme uygun değildir. Buda ya gece vakitlerinde araç çekicisi hizmeti verebileceği yada gündüz saatlerinde hizmet alabileceğiniz anlamına gelmektedir. Farozluotocekici.com sitemiz bünyesinde barının tüm İzmir oto kurtarma araçlarımız 7/24 hizmet esasına dayalı sizlere destek vermektedir.

Her ilçesine hakim olduğumuz her mahallesini yakından tanıdığımız ilimizde saat farkı göz etmeksizin, bölge ayrımı yapmaksızın her arayan araç sürücüsüne hizmete koşuyoruz. Hiç bir otomobil sahibinin aracını bulunduğu yerde bırakmasına razı değiliz. Kesinlikle önerimiz bizlere ulaşın saat kaç olursa olsun yanınıza hızla ulaşalım. Bir çok müşterimiz bu saatte nereden oto çekici firması bulacağım düşüncesi ile gündüz vakti çözüm ararım diye araçalarını bulunduğu yerde, yada kazaya karışmışsa kaza yerinde bırakmaktadır. Bu bizlerce en önerilmeyen ve istenmeyen bir durumdur. mağduriyeti daha fazla yaşamamak için hemen bizlere ulaşın kaliteli ve hızlı İzmir oto kurtarıcı hizmeti alın!

Oto Kurtarma Telefonu

Merkez ofis olarak belirli bir adresimizi olsada gezici oto çekici kamyonlarımız ve filomuz sayesinde bölge gözetmeksizin İzmir de her ilçeye, semte ulaşabilmekteyiz. Sizlerde İzmir oto kurtarma taleplerinizde bizlere hemen 0232 386 14 56, 0532 244 66 06 ve 0553 661 19 12 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz. Talep oluştururken aracınızın markası, yaşadığınız sorun hakkında kısa detay ve bulunduğunuz yeri bildirmeniz yeterli olacaktır. Oto Çekici telefon numaralarımız gece gündüz daima açık ve sizlerden telefon beklemektedir.