Karataş Çekici

By Farozlu İzmir Oto Çekici In Oto Çekici No comments

Aracınız varsa her an olumsuz bir durumla karşılaşabilirsiniz. Karataş çekici hizmet veren firmamız tüm araç sürücülerine en kısa sürede ulaşmakta ve mağduriyet yaşatmadan en iyi hizmeti vermektedir. İzmir oto çekici hizmetlerinde 7/24 her ilçede aktif şekilde görev yapmaktayız. Konak oto çekici için Karataş semtimiz dahil her mahallede sürücülere yol yardım, oto kurtarma ve çekici sağlıyoruz. 0232 386 14 56 çağrı merkezinden bizlere ulaşan en yakındaki çekici servisimiz hemen yanınızda olsun.

Karataş Oto Kurtarma Hizmetleri

İzmir Karataş çekici servisi dışında bahsettiğimiz gibi yol yardım ve oto kurtarma desteğimiz de 7/24 daima hazırdır. 2019 yılı içinde bölgemiz için müşterilerimize en hızlı hizmet vermek adına daima filo bulundurmaktayız. Birden fazla aracımızla Konak Karataş çekici ve oto kurtarma sağlıyoruz. Sizlere yönlendireceğimiz çekici kamyonuz her zorlu koşula uygun olup sizleri ne durumda olursanız olun bulunduğunuz sor durumdan kurtaracaktır. Çekme halatı, kurtarma ekipmanları, standartlara tam uygun yol yardım araçlarının tümü ekiplerimizde bulunmaktadır.

Karataş 7/24 Oto Çekici

Konak Karataş oto çekici için farozlu firmamız 7/24 ulaşabileceğiniz en iyi hizmeti sağlar. Bir çok sürcünün beklentisi olan yakındaki oto çekici hizmeti geniş ve yaygın hizmet ağımızla sağlanmaktadır. İzmir de 4 mevsim kar kış demeden sizlere daima 7/24 çekici desteği veriyoruz. En uygun oto çekici fiyatları, hızlı ve kaliteli işçilik hizmeti ile güvenle bizleri tercih edebilirsiniz. 10 yılı aşkın süredir İzmir genelinde sürücülerin hizmetinde olan firmamızla sizlerde mutlaka çalışın farkı görün.