1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Puan Verilmedi İlk Puanı Siz Verin)
Loading...

Araçlarda çeşitli arızaları hiç beklemediğiniz bir anda yaşayabilirsiniz. Belki bunu daha önce yaşadınız belki ilk defa bu gibi sorunla karşılaşıyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda İzmir içinde nerede aracınızla kalmış olursanız olun sizlere firmamız Yol yardım desteğini 7/24 sağlamaktayız. İzmir içinde kapsamlı olarak hizmet sağlayan firmamız yol yardım için gereken tüm donanımlara sahip mobil araçları ile gece gündüz hizmet sağlayıcınız konumundayız.

Yol Yardım

İzmir Acil Yol Yardım Hizmetleri

İzmir genelinde tüm ilçelerde, ana arterlerde, oto yollarda, orman yolları kısımında sahil bantlarında kısacası her nerde sıkıntıya düşmüş olursanız hemen ekibimizi arayınız sizlere yol kenarında yapılabilecek tüm müdahaleleri kısa bir sürede yapalım ve güvenle yolunuza devam etmenizi sağlayalım. Aracınız çalışmaz durumda olması giderilemez bir sorun ise sizlere yine Farozluotocekici.com olarak hızlı bir şekilde oto çekici desteği sağlamaktayız.

Yol Yardım Hizmetleri Kapsamı

Aracınızın çalışmasına engel teşkil eden bir durum söz konusu olduğun yada teknik farklı bir ihtiyaca gereksinim duydunuzda derhal yol yardım ekibimiz sizlerledir. 7/24 hizmet sağlayan firmamız dan yol yardım birimimizde aşağıdaki destekleri alabilirsiniz.

  • Oto Çekici / Oto Kurtarma Hizmeti
  • Araç Anahtarının içeride unutulması veya kaybedilmesi durumunda çilingir desteği
  • İstediğiniz her noktada yada seyir halinde lastik patlaması durumunda Lastik değiştirme hizmeti
  • Araç arızlarından giderilmesi mümkün durumlardaki yedek parça değişimleri
  • Profesyonel Sürücü Hizmeti

 

Çekici Çağırın