Telefon 0 532 244 6606

7/24 Oto Kurtarma - Çekici

İzmir'in Karşıyaka, Bornova, Güzelbahçe, Bostanlı, Çeşme, Buca, Balçova, Bayraklı, Çiğli, Gaziemir, Karabağlar, Konak

Balçova Oto Çekici

Balçova Oto Kurtarma

İzmir Balçova Oto Kurtarma başta olup diğer tüm il genelinde hizmet konusunda süre gelmektedir.  Oto kurtarma hizmeti konusunda kaliteli güvenli ve hızlı hizmet sağlayan firmamıza gönül rahatlığı ile ulaşabilirsiniz.
İletişim adresimizi tuşlayarak maksimum güvenlik çerçevesinde oto kurtarma çalışmalarımız ile sizde kaliteli hizmet satın alabilirsiniz.
Müşteri memnuniyetine her koşulda önem veren ve uygun fiyat kapsamında hizmetini geliştiren firmamız aracın büyüklüğünü modelini ve markasını sorun etmeden bulunduğu durumda kolay bir şekilde kurtarmaktadır.

Balçova 7/24 Oto Kurtarma

7 gün 24 saat kesintisiz şekilde hizmet veren firmamız güvenilir kaliteli ve profesyonel hizmet sunmaktadır. Gece gündüz fark etmeksizin kesintisiz olarak hizmet sağlayan firmamıza erişim sağlayarak bulunduğunuz konuma en yakın aracımıza yola çıkartarak sizi istediğiniz noktaya kadar ulaştırıyoruz.
Kazasız ve sorunsuz bir şekilde güvenlik tedbirleri çerçevesinde hizmetimizi geliştirmekteyiz. 7/24 oto kurtarma hizmeti temin ederken bir yandan da bütçenizi korumak istiyorsanız sizlere uygun fiyat tekliflerimizi öğrenmek için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.
Sadece fiyat konusunda değil hizmetiniz ile ilgili merak ettiğiniz her türlü duruma içtenlikle cevap verdiğimizden güvenilir ve kaliteli hizmete tarafımızdan kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Balçova Oto Çekici

Araç arızası ve benzeri durumlarda anında sizlere araç tamiri ve bakımı yapan personellerimizi gönderiyoruz. Yerinde tamirin dışında kalan büyük hasarlar için de çekici araçlarımız mevcuttur. En kaliteli ve hızlı şekilde sanayi çekilen aracınızı güvenle teslim alabilirsiniz.
İzmir Balçova Oto Kurtarmayı İzmir ve yakın çevresinde almak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Aracınız ne kadar zorlu bir konumda ve durumda olursa olsun profesyonel ekibimiz ve güçlü araçlarımız ile bulunduğunuz zorlu durumdan sizi en kısa süre içerisinde kurtarmaktayız.  

Oto Kurtarıcı ve Çekici Hizmeti

Balçova oto kurtarma ekibimiz ve diğer iş ekipmanlarımız periyodik bakımdan geçerek güvenilir hizmet kapsamında en iyisini sunmaktadır. İşlerini büyük bir profesyonellik ile yapan ekip arkadaşlarımız araçların başına gelen her zorlu durumu kolaylıkla ele alarak aracın daha güvenli bir alana çekilmesi için çalışmalar başlatır.
Güvenli kaliteli ve hızlı oto kurtarıcı hizmetine erişim sağlamak için hiç vakit kaybetmeden bizimle gece gündüz fark etmeksizin iletişim sağlayabilirsiniz.