Telefon 0 532 244 6606

7/24 Oto Kurtarma - Çekici

İzmir'in Karşıyaka, Bornova, Güzelbahçe, Bostanlı, Çeşme, Buca, Balçova, Bayraklı, Çiğli, Gaziemir, Karabağlar, Konak

Çeşme Oto Çekici

Çeşme Oto Kurtarma

İzmir Çeşme Oto Kurtarma başta olmak üzere il genelinde süregelen en kaliteli hizmeti sağlayan firma olmanın gururunu taşıyoruz. Aracınızın yolda kaldığı ya da arıza durumunda aracınızın çalışmadığı onlar da sizlere en kaliteli güvenli ve hızlı oto kurtarma hizmetini sağlıyoruz.
Maksimum güvenlik çerçevesinde ve uygun fiyat kapsamında yapmış olduğumuz her oto kurtarma işlerinde müşteri memnuniyetini gözeterek ilerlemekteyiz.

Çeşme 7/24 Oto Kurtarma

Oto kurtarma arayışında olan kişiler için haftanın her günü ve günün her saati kesintisiz hizmet sağlıyoruz. Durmadan vermiş olduğumuz kaliteli hizmet bizi daha fazla ön plana çıkarmaktadır. Profesyonellik Güven hız ve güler yüzlü çalışma prensibimiz ile aracın yolda kaldığı her durumda araç sahiplerinin yanında oluyoruz.
Günün her saati gece dahil olmak üzere görev başında bulunan personellerimiz en kısa süre içerisinde aracın yanına gelerek oto kurtarma hizmetini sağlamaktadır. Aracın güvenliğini sağlayan ve taşıma esnasında profesyonel bir iş sunam firmamız her zorlu durumda bile memnun edebilecek özel ekipmanlara sahiptir.

Çeşme Oto Çekici

Araç arızasında küçük tamir ve bakım konularına usta personellerimiz yerine getirebilmektedir. Fakat daha büyük tamir için aracı güvenli bir şekilde sanayiye çekmektedir. Firmamızın sağlamış olduğu bu destek ile o da çekici firmaları arasında en başta yer almaktayız. Bunun getirdiği gurur ve bilinç ile her mevsim durmaksızın hizmet veren İzmir Çeşme Oto Kurtarmayı yani bizi arayabilirsiniz  
Oto çekici hizmeti sağlayan firmamız aracın ne kadar kötü bir durumda olduğunu gözlemleyerek en uygun kurtarma çalışmasını yürütmektedir. Hem kendinizi hem aracınızı hem de ailenizi düşünen firmamız uygun fiyat konusunda da cebinizi korumaktadır.  Uygun fiyat kapsamında müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamızın iletişim bilgilerine ulaşarak daha detaylı bilgi temin edebilirsiniz.

Çeşme Oto Kurtarıcı ve Çekici Hizmeti

Çeşme oto kurtarıcı hizmetimiz ile vakit kaybetmeden güvenli bir şekilde aracınızı istediğiniz alana taşıttırabilirsiniz.  Acil durumda deneyimli ekipmanlar ve profesyonel personellerimiz ile en kapsamlı oto kurtarma ve çekici hizmetini sağlamaktayız. Aracınız bizim ile güvende kalır. Bizde fiyat konusunda sizlere uygunluk sağlarız.