Telefon 0 532 244 6606

7/24 Oto Kurtarma - Çekici

İzmir'in Karşıyaka, Bornova, Güzelbahçe, Bostanlı, Çeşme, Buca, Balçova, Bayraklı, Çiğli, Gaziemir, Karabağlar, Konak

Bostanlı Oto Çekici

Bostanlı Oto Kurtarma

İzmir Bostanlı Oto Kurtarma başta olmak üzere bütün il genelinde kapsamlı çalışma yürüten firmamız en ileri gelen firmalar arasında yer almaktadır. Bunun gururu ve bilinci ile hareket eden firmamız uygun fiyat kalite müşteri memnuniyeti ve daha pek çok konu hakkında tecrübesini ve saygınlığını göstermektedir.
Oto kurtarma hizmeti sunan firmamız maksimum güvenlik çerçevesinde gerçekleştirdiği her bir çalışmayı başarılı bir şekilde sonlandırarak üzerine uygun fiyat garantisi ile müşteri memnuniyetini teyit ederek çalışmaktadır.

Bostanlı 7/24 Oto Kurtarma

Haftanın her bir günü geceli gündüzü çalışarak aracın en zor da kaldığı durumlarda araca en uygun kurtarma planını sağlamaktadır. Firmamız aracın güvenli şekilde bulunduğu alandan çekilmesi ve istenilen konuma ulaştırılması konusunda bütün teknik ekipmanını ve tecrübesini kullanmaktadır.
Güler yüzlü personellerimizin yapmış olduğu kurtarma planı durum itibariyle olumsuz bir olayla karşılaşsa dahi profesyonel şekilde aracı güvenlik tedbirleri ile ilgili alana taşımaktadır.

Bostanlı Oto Çekici

Oto çekici hizmeti sunan firmamız aracın küçük bakım ve tamir durumlarını ustalıkla ele almaktadır. Araç tamir ve bakım konusunda personellerimiz gerekli hizmeti sağlamaktadır. Bu hizmetlerimiz sayesinde çok daha güvenli bir şekilde araçlarınız farklı adreslere ulaştırılabilmektedir.
Firmamızın bünyesinde çalışan her bir ekip arkadaşımız profesyonelliğini ön plana tutup daha büyük araç tamirlerinde ve arızalarında aracı sanayiye çekmektedir.  
Firmamız İzmir Bostanlı Oto Kurtarmayı ele alırken bir yandan da güvenlik konusunda bütün tespitleri almaktadır. Hizmet kapsamında uygun fiyat ve müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduran firmamız daha pek çok artısı ile en ileri gelen firma olmaktadır. Buna mı geçirmiş olduğu güven, uyum ve bilinç ile gelişen ve teknoloji yakından takip eden firmamız hizmetin kapılarını sonuna kadar açmaktadır.
Uygun fiyat konusunda diğer firmalara göre daha büyük artılar sunan firmamız ile iletişime geçerek kaliteli ve güvenilir hizmet satın alabilirsiniz.

Bostanlı Oto Kurtarıcı ve Çekici Hizmeti

Bostanlı oto kurtarıcı hizmetimiz ile profesyonelliğimiz ortaya koymaktayız. Araçlarımızın ve ekipmanlarımızın hiçbir biçimde aksatılmadan bakımları tam da istenilen şekilde sağlanmaktadır. İş güvenliği de en önem verdiğimiz nokta olmaktadır.