Telefon 0 532 244 6606

7/24 Oto Kurtarma - Çekici

İzmir'in Karşıyaka, Bornova, Güzelbahçe, Bostanlı, Çeşme, Buca, Balçova, Bayraklı, Çiğli, Gaziemir, Karabağlar, Konak

Bayraklı Oto Çekici

Bayraklı Oto Kurtarma

Bayraklı Oto Kurtarma seçkin çalışma detaylarımız ile hiç olmadığı kadar yoğun bir talep almaktadır. Araçların başına gelen istenmeyen durumlar karşısında bize ulaşan değerli müşterilerimiz için çok sayıda kurtarma aracını aynı anda farklı noktalara sevk etmekteyiz. Bu yönlendirme esnasında belirli sayıda alanında uzman personelimizde görev başında bulunmaktadır.
Kurtarma esnasında yapılması gereken her bir talimata harfiyen uyulmaktadır. Başta insan sağlığı koruma amacı ile iş güvenliğine önem verilerek çalışmalarımız yürütül ektedir.
Araçlarınızın başına gelen istenmeyen durumları ortadan kaldırabilmek amacı ile canla başla hummalı bir işlem yürütmekteyiz.
Uzun yıllardan bu yana sektörde var olmamızdan kaynaklı olarak Bayraklı oto kurtarma hizmeti adı altında noksansız bir çalışma sergilemekteyiz.
Gelen taleplere en uygun çalışmayı sergilemekte olan firmamız, başta güvenlik, hız ve kalite, olacak şekildedir.

Bayraklı Oto Kurtarma Hizmetlerimiz

Kendi İçinde zenginlemekte olan ve bayraklı halkı için sunulan değerli çalışmalarımıza kısa ve öz bir biçimde değinmememiz gerekirse,

Oto Kurtarma

Otomobillerin sıklıkla yolda kalma durumlarında köklü tecrübeye sahip firmamız, en hızlı şekilde arabalarınızı kaldığı yerden yoluna devam edebilmesi için görev almaktadır.

Motorsiklet Kurtarma

Yenilikçi hizmetlerimiz arasında bulunan ve son dönemlerde çok fazla talep edilmekte olan bu hizmet, en hızlı biçimde sunulmaktadır. Firmamız motosiklet taşımacılığı olarak gayet hesaplı bir fiyat teklifini ortaya çıkarmaktadır.

Ağır Vasıta Kurtarma

Ticari araçlar kategorisine girmekte olan Ağır Vasıtaların yolda kalma durumlarında kolayca kurtarılması için canla başla görev almaktayız. Firmamız Ağır Vasıta Kurtarma alanında çok çeşitli hizmetlere imza atmış bulunmaktadır.

Yakıt Desteği

Yolda kalmış arabalarınızın yoluna sorunsuz bir şekilde devam edebilmesi için firmamız gelen talepler doğrultusunda istenen miktarlarda yakıt takviyesi sağlamaktadır.

Akü Takviye

Firmamız yolda boşalan akü sorunları için Başta bayraklı olmak üzere tüm il genelinde akü takviyesi hizmetini sağlamaktadır.

Karavan Taşıma

Karavanlarınızı bir yerden başka bir yere güvenlik çerçevesinde ve gönül rahatlığı ile yapabilmek için herkes gibi sizlerde hizmetlerimizden kolayca faydalanabilirsiniz.

Şehirler Arası Araç Taşımacılığı

Bayraklı Oto Kurtarma hizmetlerimizin yanı sıra diğer önemli bir hizmetimiz ise Şehirlerarası araç taşıma olmaktadır. Bayraklı bölgesinde bu çok istenen bir talep olarak öne çıkmaktadır. Gelen talepler doğrultusunda araçlarınız sorunsuzca istenen adrese ulaştırılmaktadır.