Telefon 0 532 244 6606

7/24 Oto Kurtarma - Çekici

İzmir'in Karşıyaka, Bornova, Güzelbahçe, Bostanlı, Çeşme, Buca, Balçova, Bayraklı, Çiğli, Gaziemir, Karabağlar, Konak

Konak Oto Çekici

Konak Oto Kurtarma

Konak Oto Kurtarma Hizmetimiz, araçların başına yollarda aniden gelen olumsuzluk durumlarında uygulanan bir hizmettir.
Her sürücünün başına zaman zaman gelmekte olan araç sorunları İzmir’in konak ilçesi dolaylarında yaşandığında Konak Oto Kurtarma Hizmetimizden kolayca yararlanabilirsiniz.
Firmamız çok hızlı oto kurtarma hizmeti anlamında yanı başınızda görev almaktadır. Konak Oto Kurtarma Hizmeti seçeneklerimiz, İzmir ve çevresinde sorun yaşamakta olan her bir araç için geçerlidir

Konak Oto Kurtarma Hizmetlerimiz

Konak Oto Çekici

Araç arızaları yaşanan kaza durumlarında ortaya çıkmakta olan ihtiyaçlarınız için oto çekici araçlarımızı en hızlı şekilde devreye almaktayız.
Profesyonel ve tam donanımlı çekici hizmetimiz, kişilerin güvenini kazanacak şekilde sağlanmaktadır.
Oto çekici hizmetimizi yerine getirirken her anlamda siler için en iyisini sunabilmenin gayretini vermekteyiz.

Karşıyaka Konak 7/24 Oto Kurtarıcı

Araçların ciddi bir hasara uğraması durumunda 7 /24 oto kurtarıcı çalışmalarımız devam etmektedir. Oluşabilecek her türlü oto kurtarıcı ihtiyacında taahhüt edildiği biçimde kurtarma araçlarımızı olay yerine sevk etmekteyiz. Güçlü bir personel yapısına sahip olan işletmemiz sizler için canla başla bir görev sürdürmektedir.

Konak Çekici Hizmeti

Çekici hizmetimiz de tıpkı kurtarıcı durumlarında olduğu gibi seri bir hizmet oluşturur. Kurtarma işleminin ardından sanayiye çekilmesi gereken otomobilleriniz ister küçük ister büyük ebatlarda olsun her biri büyük bir ustalık ile sanayiye çekilebilmektedir.  Dilerseniz sanayi dışında talep edilen adreslere gereken çekme işlemi sağlanabilmektedir.
Konak Oto Çekici ismiyle de anılmakta olan işlemlerimiz, en uygun çekici fiyatları ile sağlanmaktadır. Konak Araç Kurtarma konusunda sayısız deneyimi firma referanslarımız arasında ard arda sıralamaktayız. Kişiye ya da kurumlara özel hizmet ayrıcalıklarımız ile parmakla gösterilen bir işçiliğe imza atmaktayız.
Konak Oto Kurtarıcı Hizmeti birçok farklı talep şeklinde ulaşırken içlerinde en sık tercihe dileni ise Konak Oto Kurtarma olmaktadır. Yolda kalma durumlarının sık yaşandığı bölgemiz sınırları içerisinde sizlere anlık destek sunmak için gayret göstermekteyiz.
Konak oto kurtarma her daim adaletli bir yaklaşımla çalışmalarını sürdürürken almış olduğu paranın hakkını fazlası ile verebilmeyi amaç edinmektedir.