Telefon 0 532 244 6606

7/24 Oto Kurtarma - Çekici

İzmir'in Karşıyaka, Bornova, Güzelbahçe, Bostanlı, Çeşme, Buca, Balçova, Bayraklı, Çiğli, Gaziemir, Karabağlar, Konak

Çiğli Oto Çekici

Çiğli Oto Kurtarma

İzmir Çiğli Oto Kurtarma başta bölge olmak üzere tüm il genelinde süre gelmektedir. Çiğli yollarında aracınızla yolda kaldığınız her an firmamızı gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz
İzmir Çiğli Oto Kurtarma çalışmalarımız maksimum güvenlik çerçevesinde gerçekleşmektedir. İş güvenliğine en başta önem verirken araçlarınıza en küçük hasar vermeksizin tüm kurtarma çalışmalarını yerine getirmekteyiz.
Çiğlide Oto kurtarma hizmetimiz, araçlarınızın markası, modeli büyüklüğü her ne olursa olsun hiç sorunsuz istenen şekilde bulunduğu durumdan kolayca kurtarılmaktadır.

Çiğli 7/24 Oto Kurtarma

İzmir Çiğli'de oto kurtarma arayışında olanlar bilirdi işletmemiz 7 gün 24 saat kesintisiz hizmetlerimiz ile ön plana çıkmaktadır. Bunun farkında olan herkes aracı ile yol koşullarında oluşan olumsuzluklar için firmamız ile bağlantı kurmaktadır.
Günün hangi saati, dakikası olursa olsun gece gündüz fark etmeksizin sizler için görev başında bulunan ekiplerimiz dakikalar içinde bulunduğunuz noktaya intikal etmektedir.
Çiğli 7/24 oto kurtarma hizmetimiz bütçe dostu fiyat teklifleri ile sizleri zorlu durumda bile memnun edebilecek bir özelliğe sahiptir.

Çiğli Oto Çekici

Oluşan her türlü araç arızasında araç tamir ve bakımı konusunda ustalığa sahip olan personellerimiz ile yerinde hizmet vermekteyiz. Ancak yerinde tamirin dışında kalan büyük hasarlar için ise çekici araçlarımız ile arabalarınızı en hızlı şekilde sanayiye çekmekteyiz.
Çiğli oto çekici hizmetimiz yılın her mevsiminde aynı kalitede ve hesaplı fiyat özellikleri ile sizler için sunulmaktadır. En iyi yaptığımız iş olarak İzmir Çiğli Oto Kurtarmayı tüm İzmir ve çevresinde sizler için uygulamaktayız.
Oto çekici hizmetimiz sayesinde yolda aileniz ile içinde bulunduğunuz kötü durumu bir an önce ber taraf edebilmenin amacını gütmekteyiz. Güven ve huzur içerisinde yolunuza devam edebilmeniz için gerekenler her ne ise yapmak için yanı başınızda bulunmaktayız.

Oto Kurtarıcı ve Çekici Hizmeti

Çiğli oto kurtarıcı ekipmanlarımızın gereke periyodik bakımlarını zaman kaybetmeksizin tamda vaktinde yapmaktayız. Kusursuz hizmetlerimizi devreye alırken sizler içi işin uzmanları ile birlikte görev yürütmekteyiz.
Yollarda sıklıkla sorun oluşturan ve araçların başına gelen kaza, çamura saplanma veya diğer acil durumlarda deneyimli ekiplerimiz ile profesyonel bir kurtarıcı görevi üstlenmekteyiz.