Telefon 0 532 244 6606

7/24 Oto Kurtarma - Çekici

İzmir'in Karşıyaka, Bornova, Güzelbahçe, Bostanlı, Çeşme, Buca, Balçova, Bayraklı, Çiğli, Gaziemir, Karabağlar, Konak

Karabağlar Oto Çekici

Karabağlar Oto Kurtarma

Karabağlar Oto Kurtarma hizmetlerimiz tüm bölgenin en ücra köşesinde dahi devam etmektedir.  Çok donanımlı oto kurtarma araçlarımız farklı büyüklüklerde olacak şekilde yürütülmektedir.

Karabağlar Oto Kurtarma 7/24

Karabağlar Oto Kurtarma çalışmalarımızı günün herhangi bir saati satın almak isteyenler için 7/24 sağlamaktayız.
Gece gündüz fark etmeksizin günün her saati, haftanın her günü kesintisiz hizmet ayrıcalıklarımız ile ön plana çıkmaktayız.
Yolda gerçekleşen araç arızalanmaları durumunu ber taraf edebilmek maksadı ile 7/24 hizmet vermeye gayret etmekteyiz.
Alanında kendini ispat etmiş deneyimli personellerimiz aracılığı ile noksansız ekipmanlarımız ile yerinde oto kurtarma sağlamaktayız.

Karabağlar Oto Kurtarma Numarası

Acil durumlar olarak ortaya çıkan yolda araç ile mahsur kalma, istenmeyen bir durum olsa da firmamız bu gibi zorlu şartlardan en kolay şekilde sıyrılmanız için görev almaktadır.
Karabağlar Oto Kurtarma denildiğinde sektörde ilk akla gelmekte olan işletmemiz, dört dörtlük çalışma şekli ile ön plana çıkmaktayız.
Bir telefon kadar uzağınızda olan işletmemiz, en hızlı biçimde araçlarınızın yanına gelerek yapılması gerekenleri profesyonellik çerçevesinde yürütmektedir.

Karabağlar Oto Çekici

Aracınızı en güvenilir çekici yardımı ile istediğiniz noktaya çekebilmek amacı ile bizimle bağlantı kurabilirsiniz.
Her türlü oto çekici marka ve modelini rahatlıkla işletme bünyemizde bulabilirsiniz. Ayrıcalıklı çalışma imkanlarımız sizler için devreye girmektedir.
Profesyonel ekibimiz aracılığı ile görülmemiş ivedilikte bir hizmet alabilirsiniz. Oldukça gelişmiş durumdaki modern çekicilerimiz büyüklüğü her ne olursa olsun tüm araçları taşıyabilme özelliklerine sahiptir.

Oto Kurtarıcı ve Çekici Hizmeti

Karabağlar Oto Kurtarma olarak, sadece oto çekici değil, aynı zamanda oto kurtarıcı hizmeti de sunmaktayız. Aracınızın zor durumda kalması, kaza yapması ya da çamura saplanması gibi durumlarda, deneyimli ekibimiz sizler için çalışma sergilemektedir.
Oto kurtarıcı hizmetimiz, sizlerden gelen her bir talebe en uygun düşmekte olan seçeneklerimiz ile ön plana çıkmaktadır.
Yaşanılan en zorlu durumlarda dahi en hızlı çözümleri ortaya çıkararak araçlarınız ile yolunuza kaldığınız yerden devam edebilmeniz için çaba göstermekteyiz.
Karabağlar’da oto kurtarma, oto çekici ve oto kurtarıcı arayanların birincil tercihleri geçmiş yıllardan beri firmamız olmaktadır.