Telefon 0 532 244 6606

7/24 Oto Kurtarma - Çekici

İzmir'in Karşıyaka, Bornova, Güzelbahçe, Bostanlı, Çeşme, Buca, Balçova, Bayraklı, Çiğli, Gaziemir, Karabağlar, Konak

Bornova Oto Çekici

Bornova Oto Kurtarma

İzmir Bornova Oto Kurtarma hizmetinin en bilindik adresi olan işletmemiz sizler için en iyisini sunmayı amaç ediniyor.
Şehrin dört bir tarafına yayılmakta olan İzmir Bornova Oto Kurtarma adıyla sunduğumuz çalışmalarımız tüm hızı ile devam etmektedir. Hemen hemen her gün farklı müşterilerimizden gelen Oto kurtarma talepleri için en hızlı şekilde verilen konum bilgisine hareket etmekteyiz.
Çalışan ve çevre güvenliğine en özle şekilde önem vererek olay yerinde kusursuz bir çalışmaya imza atmaktayız. En ince ayrıntısına kadar titizlikle yürüttüğümüz çalışmalarız deneyimli ekiplerimiz tarafından yürütülmektedir.
Bornova’da Oto kurtarma hizmeti denildiğinde sektörün en ok ilgi bulan işletmesi olarak görev almaktayız.

Bornova 7/24 Oto Kurtarma

İzmir Bornova’da oto kurtarma olarak devam etmekte olan süreçlerimiz sizler için noksansız olarak yürütülmektedir.
İlk günden bu yana içimizdeki büyük hevesle 7 gün 24 saat kesintisiz bir çalışma sunmaktayız.
Yolda kalmış değerli sürücülerin ihtiyacı olan tüm olanakları sunmaktayız. Araç kurtarma çalışmalarımızın yanı sıra yerinde sağladığımız araç tamiri ve bakımı gibi durumlar sebebi ile sizlere çözüm oluşturmaktayız.
Yılın herhangi bir mevsimi, günün herhangi bir vakti fark etmeksizin gece ve gündüz vardiyalarımız şeklinde sizlerden gelecek talepler için telefonun diğer ucunda beklemekteyiz.
Bornova 7/24 oto kurtarma olarak; hesaplı fiyat tekliflerimiz ile süreci büyük bir titizlik çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz.

Bornova Oto Çekici

Bornova’nın farklı yollarında araçları ile yolda kalmışların en çok aranan adresi olan işletmemiz, araç tamir ve bakımı konusunda büyük bir ustalık sergilemektedir. Gerektiğinde akü takviyesi ve yakıt ikmali gibi konularda da hazırlıklı buluna ekiplerimiz yollarda mağdur olmamanız adına görev almaktadır.
Bornova oto çekici çalışmalarımız sürüp giderken gelişen teknolojiyi de takip etmekteyiz. Daha kısada kaliteli bir hizmeti sizlere sunabilmek için İzmir Bornova Oto Kurtarma ile alakalı yapabileceklerimiz hususunda kafa yormaktayız.

Bornova Oto Kurtarıcı ve Çekici Hizmeti

Bornova oto kurtarıcı araçlarımızdan aldığımız destekle hemen hemen her türde aracın kolaylıkla istenen noktaya taşınması için görev almaktayız. En iyi bildiğimiz işimiz olarak bu alanda sizlere destek sağlamaktayız.